trarenfrdeku
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kavramı son yıllarda giderek popülerlik kazanmakta ve bu konudaki ihtiyaç sahipleri tarafından yoğun takdir alan hizmetlerdendir. Ülkemizde üniversite okumanın günden güne zorlaşması sebebi ile yurtdışı eğitim programlarını tercih eden öğrenciler, düşük ücretler karşılığında aldıkları yoğun eğitim ve yıllar içinde kazanılan yabancı diller sayesinde iş hayatlarında da üstün başarıya ulaşmaktadırlar.

Yurtdışı eğitim fiyatlarının ülkemizdeki birçok vakıf üniversitesinden bile daha düşük olması sebebi ile orta düzey gelire sahip aileler bile çocuklarını rahatlıkla yabancı üniversitelere gönderebilmektedirler. Bu sürecin başarılı biçimde başlaması ve sonlandırılması ise yabancı üniversite eğitim danışmanlığının yoğun çabası ile gerçekleşebilmektedir.

Yüksek ücretler karşılığı verilen danışmanlık hizmetleri veren şirketler yerine Mesopotamia Turizm ile çalışmak oldukça akıllı bir seçim olacaktır. Mesopozatamia Travel olarak öğrenciler için en uygun üniversiteleri en uygun fiyattan ayarlayabilmekteyiz.


Göncü Turizm olarak Sunduğumuz yurtdışı eğitim programları şunlardır;

Yurt dışı lisans eğitimi
Yurt dışı lisans üstü eğitimi
Dil Okulu
Yaz Okulu
Lise Değişim
Üniversite
Master/MBA
Sertifika
Summer Session
Semester Abroad


© 2024 Göncü Turizm Kurumsal Web Sitesi. Web Tasarım Koray ÇOKOL